ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Ids در ریو

padideh
    Junior Member
    3
    0

Ids در ریو

سلام، دوستان ، من میخوام یک IDS برای کنترل کننده ی ریو بنویسم، ریو و مینی نت رو در محیط مجازی اوبونتو نصب کردم، و با ران کردن توپولوژِی در اون محیط اشنایی دارم، از اونجایی که از الگوریتم های کلاسیفیکیشن استفاده میکنم الگوریتم تشخیص نفوذم رو با پایتون و در ویندوز نوشتم و با دیتا ست NSL-KD الگوریتم رو TestوTrain کردم و در کلاس بندی حملات، دقت خیلی خوبی رو هم بدست اوردم. الان سوالم این هست که چطور این کد رو به عنوان یک IDS به کنترل کننده اضافه کنم و چه کارهایی دیگه ای برای پیاده سازی IDS در کنترل کننده نیاز است انجام بدم.(ممنون میشم اگر لینک یا مطلب مفیدی در این زمینه هست به من معرفی کنید.)
    ویرایش توسط padideh : 2017/12/07 در ساعت 01:03
    hesam
    مدیریت کل سایت
    38
    86
    سلام خدمت شما
    به نظر بنده بهتر است این IDS رو که نوشتید در یک vm به عنوان سرویس vnf اجرا کنید و ترافیک بسته های شبکه رو از اون عبور بدین. در مورد مفهوم Service Function Chaning و همچنین مفهوم VNF مطالعه کنید. برای برنامه نویسی ریو هم می تونید از داکیومنت RYU استفاده کنید.
    padideh
    Junior Member
    3
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hesam نمایش پست ها
    سلام خدمت شما
    به نظر بنده بهتر است این IDS رو که نوشتید در یک vm به عنوان سرویس vnf اجرا کنید و ترافیک بسته های شبکه رو از اون عبور بدین. در مورد مفهوم Service Function Chaning و همچنین مفهوم VNF مطالعه کنید. برای برنامه نویسی ریو هم می تونید از داکیومنت RYU استفاده کنید.
    ممنونم بابت راهنمایی
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

کلمات کلیدی این موضوع