ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی “ ورود به حساب” کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    hesam
    مدیریت کل سایت
    38
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط 84415251757 نمایش پست ها
    سلام بعد از نصب مینی نت تو ubunto17 برای اینکه از کنترلر خارجی استفاده کنم تو سایت زده بود دو تا دستور رو بزنم که کیزنم باز Error میده
    دو باره دستور reconfigure-dpkg رو میزنم باز قبول نمی.نه و میزنه فرمتش این نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مشکلی نیست اون دستور رو نزنید
    موفق باشید
    winhealth
    Junior Member
    0
    0
    با سلام و خسته نباشيد و ممنون از راهنمايي هاتون بالاخره تونستم نصبش کنم فقط من دارم رو شبيه سازي يک الگوريتم براي مصرف بهينه انرژي کار ميکنم ميخوام بدونم کنترلر خاصي لازم هست و آيا بايد خودم نصب کنم اونا رو اگه منبعي باشه که بتونه بهم کمک کنه ممنون ميشم بفرمايين.
    Nafas
    مدیر ارشد
    5
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط 84415251757 نمایش پست ها
    سلام بعد از نصب مینی نت تو ubunto17 برای اینکه از کنترلر خارجی استفاده کنم تو سایت زده بود دو تا دستور رو بزنم که کیزنم باز Error میده
    دو باره دستور reconfigure-dpkg رو میزنم باز قبول نمی.نه و میزنه فرمتش این نیست. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام
    دو راه دارید یا خودتون در کنترلرهای موجود مانند فلادلایت ماژول نویسی کنید و الگوریتم بهینه ساز انرژی خودتون رو پیاده سازی کنید و یا اینکه از کنترلرهای تجاری استفاده نکنید و خودتون یک کنترلر ساده برای این کار طراحی کنید.
    winhealth
    Junior Member
    0
    0
    سلام وقتتون به خير و ممنونم از راهنمايي هاتون يک سوال دارم قبل از شروع به کار بايد کنترلري که ميخوايم باهاش کار کنيم رو انتخاب کنيم من دارم روي شبيه سازي الگوريتمي براي بهينه کردن مصرف انرژي شبکه کار ميکنم ميتونم بپرسم که از کدام کنترل استفاده کنم بهتره؟
    Nafas
    مدیر ارشد
    5
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط winhealth نمایش پست ها
    سلام وقتتون به خير و ممنونم از راهنمايي هاتون يک سوال دارم قبل از شروع به کار بايد کنترلري که ميخوايم باهاش کار کنيم رو انتخاب کنيم من دارم روي شبيه سازي الگوريتمي براي بهينه کردن مصرف انرژي شبکه کار ميکنم ميتونم بپرسم که از کدام کنترل استفاده کنم بهتره؟
    سلام
    باید با توجه به الگوریتم پیشنهادی خودتون بررسی کنید که آیا امکان پیاده سازی در کنترلرهای موجود ممکن هست یا خیر؟ ویژگی ها و نیازمندی های الگوریتم خودتون رو مشخص کنید وداکیومنت های مربوط به کنترلرهای موجود را بررسی کنید که آیا روش شما قابل پیاده سازی هست و توسط کنترلرها پیاده سازی میشه یا خیر؟ سوال شما کلی هست و بدون اطلاع از جزئیات و بررسی دقیق قابل پاسخ نیست.
    موفق باشید.
    Nafas
    مدیر ارشد
    5
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط winhealth نمایش پست ها
    سلام
    باید با توجه به الگوریتم پیشنهادی خودتون بررسی کنید که آیا امکان پیاده سازی در کنترلرهای موجود ممکن هست یا خیر؟ ویژگی ها و نیازمندی های الگوریتم خودتون رو مشخص کنید وداکیومنت های مربوط به کنترلرهای موجود را بررسی کنید که آیا روش شما قابل پیاده سازی هست و توسط کنترلرها پیاده سازی میشه یا خیر؟ سوال شما کلی هست و بدون اطلاع از جزئیات و بررسی دقیق قابل پاسخ نیست.
    موفق باشید.
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

کلمات کلیدی این موضوع